Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
Slovensko podľa Šeligu smeruje k lockdownu, očakáva stretnutie koalície s opozíciou a prezidentkou
6.12.2020 (Webnoviny.sk) - Podpredseda Národnej rady SR Juraj Šeliga (Za ľudí) si myslí, že Slovensko smeruje k lockdownu. Uviedol to v diskusnej relácii televízia Markíza Na telo s tým, že očakáva, že sa koalícia a opozícia stretne aj za účasti prezidentky Zuzany Čaputovej a dohodnú sa na politickom konsenze, ako riešiť koronavírus na Vianoce.
Viac o téme: Koronavírus
Šeliga zároveň uviedol, že nespochybňuje, že hlavnú úlohu má v tomto predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO).
Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, lockdown
Zdroj: Webnoviny.sk - Slovensko podľa Šeligu smeruje k lockdownu, očakáva stretnutie koalície s opozíciou a prezidentkou © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení Utorok, 17:25
Okamurovi pred domom opäť viala ukrajinská vlajka Utorok, 20:16 Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk