Utorok, 21. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Šimečka rokoval s rebelujúcim poslancom Migaľom, zhodli sa pri jednej veci – FOTO
Webnoviny 10. marec 2025 309
10.3.2025 (SITA.sk) - Predseda Progresívneho Slovenska Michal Šimečka spolu so šéfom poslaneckého klubu hnutia rokovali s rebelujúcim poslancom Samuelom Migaľom. Podľa Šimečku sa zhodli na tom, že Richard Raši nie je dobrým kandidátom na predsedu parlamentu.
„Teraz sa láme, kam budeme patriť. To som dnes povedal aj poslancovi Migaľovi, ktorý spolu so svojimi dvoma kolegami Radomírom Šalitrošom a Jánom Ferenčákom môžu pomôcť rozhodnúť. Hovorili sme aj o situácii v parlamente,“ uviedol Šimečka, ktorý zverejnil fotku z obeda s Migaľom.
Zdôraznil, že súčasná vláda nás ťahá preč z Európy a podhadzuje Rusku. „Ohrozuje tak nielen našu prosperitu, ale aj bezpečnosť, a všetko, čo sme všetci vyše 35 rokov budovali. O každú šancu zastaviť ich treba zabojovať a rokovať,“ napísal k fotke Šimečka. Migaľa spolu so Šalitrošom nedávno vylúčili zo strany Hlas-SD.
Viac k témam: Ficova vláda 2023 - 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), predseda Národnej rady SR, Predseda Progresívneho Slovenska
Zdroj: SITA.sk - Šimečka rokoval s rebelujúcim poslancom Migaľom, zhodli sa pri jednej veci – FOTO © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Schôdza parlamentu k zrušeniu transakčnej dane nebude, Šimečka poukazuje na dvojaký meterNasledujúci článok
Železnica opäť ožíva: Vlaky sa vracajú na východ Slovenska
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu
V Záhrebe protestovali tisícky ľudí, požadovali vyššie mzdy aj dôchodky
Japonsko schválilo dohodu o dodávke prvých troch stealth fregát austrálskej námornej flotile