Štvrtok, 22. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
Saková považuje príbeh okolo Lučanského za neuveriteľný, chce zvolať brannobezpečnostný výbor
30.12.2020 (Webnoviny.sk) - Bývalá ministerka vnútra a nezaradená poslankyňa Denisa Saková (Hlas-SD) požiada o zvolanie Výboru Národnej rady SR pre obranu a bezpečnosť.
Rovnako požiada aj o poskytnutie kamerových záznamov z chodby väznice počas prvého aj druhého incidentu a kompletné zdravotné záznamy z nich. Uviedla to vo svojom profile na sociálnej sieti.
Saková hovorí o neuveriteľnom príbehu
Podľa Sakovej už viac ako dva týždne počúvame neuveriteľný príbeh o tom, ako sa bývalý policajný prezident Milan L. najskôr sám zranil pri cvičení a sama od seba mu praskla cievka v oku.
„Zrazu ho však museli previezť do špecializovanej nemocnice, kde mu dokonca museli robiť CT mozgu a operovať ho 12 hodín. Potom mu obratom zázračne nič nebolo a previezli ho do obyčajnej nemocnice a bol mu pridelený psychológ...lebo sa zranil pri cvičení. Už toto bolo podozrivé a nechutné,” uviedla Saková.
Lučanský sa pokúsil o samovraždu
Bývalý policajný prezident Milan Lučanský, ktorý je väzobne stíhaný v Ústave na výkon trestu odňatia slobody v Prešove, sa v utorok 29. decembra pokúsil v ústave o samovraždu. Jeho stav je kritický.
Viac k témam: akcia "Judáš", pokus o samovraždu, Samovražda Milana Lučanského, výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť
Zdroj: Webnoviny.sk - Saková považuje príbeh okolo Lučanského za neuveriteľný, chce zvolať brannobezpečnostný výbor © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
Stretnutie Fica s Trumpom zapadá do politiky na štyri svetové strany, tvrdí šéf obchodnej komory
Bolo by to veľmi nerozumné, varoval európske krajiny pred odvetnými clami minister financií USA