Utorok, 21. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Rozbíja ľavicovú scénu, pustil sa Blaha do Pellegriniho. Jeho odchod zo Smeru okomentoval aj Vážny
Webnoviny 10. jún 2020 580
10.6.2020 (Webnoviny.sk) - Poslanec strany Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) Ľubomír Vážny povedal, že odchod Petra Pellegriniho zo strany ju „určitým spôsobom“ poškodí. Poslanec Ľuboš Blaha (Smer-SD) označil odchod Pellegriniho za zlý krok.
„Rozbíja ľavicovú scénu, čo nie je dobré. Ľavica bola vždy na Slovensku najsilnejšia, pokiaľ bola scelená a spojená. Nie je dobré, pokiaľ niekto v seba až tak uverí, že preto, aby mal svoj post, dokáže rozbíjať stranu,“ povedal Blaha.
Poslanec Vážny tvrdí, že odchodom Pellegriniho sa zníži počet priaznivcov Smeru-SD. Vážny v strane zostáva. Na otázku, či Robert Fico zostane predsedom Smeru-SD, odpovedal: „Myslím si, že zostane, ale to je predčasné konštatovanie.“
Viac k témam: predseda strany Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk - Rozbíja ľavicovú scénu, pustil sa Blaha do Pellegriniho. Jeho odchod zo Smeru okomentoval aj Vážny © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Núdzový stav na Slovensku sa nepredĺži. Ktoré zákazy prestanú platiť?Nasledujúci článok
Jedenástich advokátov z kauzy Kočnerova Threema čaká disciplinárne konanie
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu
V Záhrebe protestovali tisícky ľudí, požadovali vyššie mzdy aj dôchodky
Japonsko schválilo dohodu o dodávke prvých troch stealth fregát austrálskej námornej flotile