Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Rok 2022 bol po mnohých stránkach náročný, skonštatoval primátor Bratislavy Matúš Vallo
Webnoviny 1. január 2022 589
1.1.2023 (Webnoviny.sk) - Rok 2022 bol po mnohých stránkach náročný, obdobie pandémie plynulo vystriedali ďalšie veľmi vážne udalosti. V rozhovore pre agentúru SITA to uviedol primátor Bratislavy Matúš Vallo.
Obyvateľom hlavného mesta zaželal, aby do nového roka vykročili v zdraví, v plnej sile a s jasnou mysľou. "No a milovanej Bratislave prajem, aby si aj v ďalšom roku zachovala svoju prívetivú tvár a bola otvoreným, tolerantným a sebavedomým hlavným mestom," dodal primátor.
Viac k témam: Koronavírus, Nový rok, Pandémia, Primátor Bratislavy
Zdroj: Webnoviny.sk - Rok 2022 bol po mnohých stránkach náročný, skonštatoval primátor Bratislavy Matúš Vallo © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Kubánsky disident Luis Manuel Otero Alcántara odišiel po odpykaní si trestu do exilu v USA