Štvrtok, 23. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Ráno na D1 skomplikovala nehoda, cez tento úsek len tak rýchlo neprejdete
Webnoviny 27. máj 2025 314
27.5.2025 (SITA.sk) - Dopravní policajti aktuálne vykonávajú potrebné úkony spojené s dokumentovaním dopravnej nehody na diaľnici D1 smer Senec v odbočovacom pruhu na Galvaniho ulicu.
Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, v uvedenom úseku sa zrazili dve autá, pri nehode sa nikto nezranil. Polícia upozorňuje, že v predmetnom úseku diaľnice D1 sa tvoria rozsiahle kolóny. Vodičov preto vyzývajú, aby sa danému úseku vyhli, prípadne využili alternatívne trasy.
Viac k témam: Autonehoda, Dopravné obmedzenia, kolóny, Nehoda
Zdroj: SITA.sk - Ráno na D1 skomplikovala nehoda, cez tento úsek len tak rýchlo neprejdete © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Nezamestnanosť klesla k hranici štyroch percent, voľných je takmer 124-tisíc pracovných miest – VIDEO
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry