Piatok, 24. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Prokurátor Kováčik mal vystúpiť na bezpečnostnom výbore, ospravedlnil sa pre naliehavú operáciu
Webnoviny 3. september 2019 620
3.9.2019 (Webnoviny.sk) - Špeciálny prokurátor Dušan Kováčik na utorkové zasadnutie parlamentného výboru pre obranu a bezpečnosť nepríde. Ospravedlnil sa totiž pre naliehavú operáciu srdca. Poslancov Národnej rady SR a členov výboru o tom informoval jeho predseda Anton Hrnko (SNS).
Špeciálny prokurátor Dušan Kováčik mal v utorok pred poslancami parlamentného výboru pre obranu a bezpečnosť prezentovať činnosť špeciálnej prokuratúry za minulý rok. Poslanci vypočujú Kováčika neskôr, na ďalšom zasadnutí výboru.
Viac k témam: špeciálny prokurátor, výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť
Zdroj: Webnoviny.sk - Prokurátor Kováčik mal vystúpiť na bezpečnostnom výbore, ospravedlnil sa pre naliehavú operáciu © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Muž sa chcel brániť s nožom v ruke, ale opitý Juraj ho prehodil cez betónovú lavičkuNasledujúci článok
Nový katalóg IKEA prináša spánkovú revolúciu!
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Situácia ohľadom konkurencieschopnosti hospodárstva, vysokých cien energií a energetickej bezpečnosti zostáva podľa Eštoka kritická