Utorok, 28. júl 2026
Mimoriadne správy
- Londýn posiela Kyjevu technológiu Stone Cloak, má ochrániť drony pred Ruskom
- Pri americkom konzuláte v kanadskom Toronte sa opäť strieľalo, nikto neutrpel zranenia
- Zomrel Milan Knížák, výrazná osobnosť českého umenia a bývalý riaditeľ Národnej galérie
- Obeťou útoku na berlínskom festivale Pride bola poľská občianka
- Top foto dňa (27. júl 2026): Bilboard Trumpa, lesný požiar, prezident SR v Číne a dievča na hojdačke
Pri rieke Olšava našli obhorené telo 57-ročného muža
Webnoviny 14. apríl 2017 630
BRATISLAVA 13. apríla (WebNoviny.sk) – Pri Košiciach polícia našla v piatok popoludní obhorené telo 57-ročného muža z okresu Košice - okolie.
Ako informoval košický policajný hovorca Alexander Szabó, telo ležalo na priestranstve pred mostom cez rieku Olšava do obce Nižný Čaj. Keďže sa nachádzalo pri horiacom ohnisku, došlo k jeho obhoreniu.
Obhliadajúci lekár cudzie zavinenie vylúčil, presnú príčinu smrti však určí až nariadená pitva. Polícia už začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.
Viac k témam: krimi
Zdroj: Webnoviny.sk - Pri rieke Olšava našli obhorené telo 57-ročného muža © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Jedna z najlákavejších atrakcií zimnej sezóny v Tatrách bude otvorená už len pár dní
Lesný požiar v Škótsku si vyžiadal evakuácie. Situácia zostáva kritická
Lesné požiare pustošia Francúzsko aj Španielsko, evakuovali už viac než 250-tisíc ľudí – FOTO
Starostka Rotterdamu prekonala strach z výšok. Po vyššej volebnej účasti zlanila z ikonickej veže