Štvrtok, 23. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Prešovčan polial svoju manželku benzínom a škrtil ju, hrozí mu desať rokov väzenia
Webnoviny 28. jún 2021 646
28.6.2021 (Webnoviny.sk) - Zo zločinu vydierania, ako aj zo zločinu všeobecného ohrozenia obvinila polícia 30-ročného Prešovčana, ktorý polial svoju manželku benzínom.
Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, muž prišiel v nočných hodinách domov a čakal na svoju manželku, kým príde z práce.
„Ženu polial benzínom, keď kričala, začal ju škrtiť s tým, že prestane, až keď ona prestane kričať. Tak sa aj stalo. Muž potom poslal ženu umyť sa a žiadal od nej, aby dala v práci výpoveď a aby bola len doma,“ uviedla Ligdayová.
Policajné hliadky po príchode na miesto muža zadržali. Po vykonaní procesných úkonov skončil v cele policajného zaistenia. Prešovský okresný vyšetrovateľ podal podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby.
„Zákon pri tomto konaním stanovuje pre páchateľa trest odňatia slobody na štyri roky až desať rokov,“ upozornila policajná hovorkyňa.
Viac k témam: benzín, domáce násilie, polícia, zločin
Zdroj: Webnoviny.sk - Prešovčan polial svoju manželku benzínom a škrtil ju, hrozí mu desať rokov väzenia © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Situácia ohľadom konkurencieschopnosti hospodárstva, vysokých cien energií a energetickej bezpečnosti zostáva podľa Eštoka kritická