Utorok, 21. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Predstavitelia Za slušné Slovensko podľa Fica oklamali ľudí, nazval ich Sorosovými dietkami
Webnoviny 3. júl 2018 620
BRATISLAVA 3. júla (WebNoviny.sk) - Iniciatíva Za slušné Slovensko oklamala ľudí. Vyhlásil to na dnešnej tlačovej besede líder strany Smer-SD Robert Fico po tom, čo iniciatíva v pondelok oznámila, že v komunálnych voľbách bude podporovať nezávislých kandidátov na primátorov a starostov.
Smer-SD chce opäť zostavovať vládu
Ako Fico povedal, slová o tom, že nepodporia kandidáta, ktorého bude podporovať aj Smer-SD, počul už tisíckrát. "Či to Sorosove dietky budú hovoriť, je to úplne jedno," povedal na adresu iniciatívy Za slušné Slovensko.
Odporúčame:
Za slušné Slovensko nepriamo vstupuje do politického boja, predstavili plány do komunálnych volieb
Podľa neho stále najsilnejšia politická strana Smer-SD sa chystá v komunálnych voľbách dosiahnuť štandardný výsledok. Po ďalších parlamentných voľbách chce opäť Smer-SD podľa Fica zostavovať vládu.
Fico hovorí o zneužití vraždy Kuciaka
"V tomto prípade došlo k neuveriteľnému demaskovaniu tejto iniciatívy," povedal Fico. Podľa neho išlo zo strany iniciatívy o jasné zneužitie vraždy novinára Jána Kuciaka.
Ako povedal, bola zvláštna aj ich vysoká miera organizovanosti. "Tvárili sa, že je to pekná iniciatíva, ktorá nemá s politikou nič spoločné. Oklamali všetkých, dnes sú absolútne v politike a sú v nej smiešni. To, čo predviedli, nemá nič s politickou kultúrou spoločné," dodal Fico.
„Keď chcú, nech si založia politickú stranu, my ju budeme volať Sorosova strana, samozrejme,“ povedal Fico. Podľa neho by bolo veľmi zlé, keby Slovensko riadili zahraniční finančníci a nie slovenskí politici, ktorí majú jediní legitímne právo krajinu riadiť.
Viac k témam: komunálne voľby 2018 na Slovensku, Robert Fico, Za slušné Slovensko
Zdroj: Webnoviny.sk - Predstavitelia Za slušné Slovensko podľa Fica oklamali ľudí, nazval ich Sorosovými dietkami © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Cestovné pripoistenie nie je ruleta. Stavte na to, čo naozaj potrebujete
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu
V Záhrebe protestovali tisícky ľudí, požadovali vyššie mzdy aj dôchodky
Japonsko schválilo dohodu o dodávke prvých troch stealth fregát austrálskej námornej flotile