Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
5.3.2021 (Webnoviny.sk) - O prípadnom stretnutí členov poslaneckého klubu hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) s ministrom hospodárstva a predsedom strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richardom Sulíkom bude poslanecký klub rokovať v stredu 10. marca.
Agentúre SITA to potvrdil Peter Dojčan z mediálneho tímu OĽaNO. Sulík vo štvrtok 4. marca avizoval, že sa o situácii v koalícii chce rozprávať aj s členmi poslaneckého klubu OĽaNO. V tejto súvislosti podľa jeho slov plánuje osloviť predsedu klubu Michala Šipoša.
Viac k témam: predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS), rekonštrukcia vlády
Zdroj: Webnoviny.sk - Poslanecký klub OĽaNO bude rokovať o prípadnom stretnutí so Sulíkom © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Muži, pomôžte zmeniť budúcnosť detí
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk