Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
Poslanec Kolesár vraj dostal facku od spolustraníkov ĽSNS, obrátil sa na NAKA
BRATISLAVA 8. novembra (WebNoviny.sk) - Poslanec Juraj Kolesár vraj dostal facku od spolustraníkov Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) a podal trestné oznámenie na NAKA. Podľa informácií TV Markíza poslanec v trestnom oznámení hovorí o vyhrážkach a facke. Kotlebovci všetko označili za výmysly.
Poslanec Národnej rady SR Juraj Kolesár odišiel k 6. novembru z poslaneckého klubu ĽSNS. Bez Kolesára zostáva klubu v parlamente 13 poslancov. Ako uviedol v stredu na tlačovej besede podpredseda klubu Martin Beluský, strana Kolesára vyzvala, aby sa vzdal mandátu poslanca NR SR.
Viac k témam: Juraj Kolesár, LSNS
Zdroj: Webnoviny.sk - Poslanec Kolesár vraj dostal facku od spolustraníkov ĽSNS, obrátil sa na NAKA © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Prípad vraždy Ernesta Valka nesmeruje na súd, vrátili ho vyšetrovateľovi
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk