Štvrtok, 11. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
Poriadne opitý vodič narazil do auta čakajúceho na červenej, nafúkal vyše 3 promile
BRATISLAVA 20. júla (WebNoviny.sk) - Skoro 3,2 promile nafúkal 29-ročný vodič Octavie, ktorý v stredu po polnoci na Lamačskej ceste v Bratislave narazil do VW Golf.
Jeho vodič čakal na červenej, keď do neho zozadu narazila Octavia. Škody síce neboli ani na jednom z áut, no keďže vinník bol evidentne poriadne pod parou, druhý vodič privolal policajtov.
Odporúčame:
Opitá vodička narazila do stĺpa verejného osvetlenia, policajti jej namerali takmer 2 promile
Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, tí mu pri dychovej skúške namerali 3,19 promile, nezodpovedný vodič skončil v cele aj s obvinením z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Prípad riešia v tzv. super rýchlom konaní.
Viac k témam: alkohol za volantom, krimi, nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Poriadne opitý vodič narazil do auta čakajúceho na červenej, nafúkal vyše 3 promile © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Ministerstvo kultúry chce pritiahnuť veľké produkcie, zriadi Národnú filmovú agentúru
Chvála hier a hračiek. Malokarpatské múzeum v Pezinku pripravilo výstavu (nielen) deťom
Naučím vás, ako zbohatnúť. Toto je kniha, ktorá mení životy... doslova!
Ako vybrať správny matrac do detskej postieľky: Toto potrebuje váš drobec