Piatok, 24. júl 2026
Mimoriadne správy
- Šéfka ECB Lagardová pripustila možné zvýšenie úrokových sadzieb už v septembri
- Peňaženka ako najcitlivejší orgán? Rusko výrazne obmedzuje práva kritikov Kremľa žijúcich v zahraničí
- Na hore Fudži zomrel švajčiarsky turista, 99-ročnú ženu sa však podarilo zachrániť
- Stovky ľudí evakuovali loďami z polostrova Cap Ferret pre rýchlo sa šíriaci požiar
- Kritizovala pomoc Ukrajine, teraz ju podporuje. Loomerová navštívila Kyjev a stretla sa so Zelenským
Poriadne opitý vodič na D1 v smere do Trnavy dostal šmyk a zišiel do priekopy
Webnoviny 9. január 2019 587
BRATISLAVA 9. januára (WebNoviny.sk) - Poriadne opitý šofér havaroval v utorok krátko po 01:35 na diaľnici D1 v smere do Trnavy.
Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, 33-ročný vodič na Chevrolete Aveo zrejme išiel rýchlo, dostal šmyk a zišiel do priekopy, kde narazil do dopravnej značky.
Diaľniční policajti mu pri dychovej skúške namerali takmer tri promile alkoholu. Šofér skončil v policajnej cele, prípad riešia v tzv. super rýchlom konaní.
Viac k témam: alkohol za volantom, diaľnica D1, dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Poriadne opitý vodič na D1 v smere do Trnavy dostal šmyk a zišiel do priekopy © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ako predísť pľuzgierom a odreninám pri dlhých behoch
Lavrov vyhlásil, že sa stretne s Rubiom, rokovať budú o vojnách na Ukrajine aj Blízkom východe
Maďarské jazero vysychá, turisti miznú. Vedci varujú pred klimatickou krízou aj zlým hospodárením s vodou