Piatok, 5. jún 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (5. jún 2026): Svetový deň životného prostredia, nezvestné dievča, Pride a výbuch dronu
- Šéf slovenskej diplomacie Blanár zavítal na Ukrajinu, stretol sa so Sybihom – FOTO
- Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
- Zrážka vlaku s kamiónom si vyžiadala zásah hasičov, ohrozených bolo 26 cestujúcich – FOTO
- Moskva a Kyjev si vymenili po 185 vojnových zajatcov
Porast pri železničnej trati medzi obcami Senec a Ivanka pri Dunaji sa vznietil, zasahovali tam hasiči
Webnoviny 18. august 2018 672
BRATISLAVA 18.augusta (SITA) - Hasiči zasahujú pri požiari porastu popri železničnej trati medzi obcami Senec a Ivanka pri Dunaji. Ako informovalo Krajské riaditeľstvo Záchranného a hasičského zboru v Bratislave, požiar porastov na operačné stredisko nahlásili krátko pred 11:45.
Odporúčame:
Hasiči zasahovali pri požiari v okrese Dunajská Streda, jedna z osôb utrpela aj popáleniny
Po príjazde na miesto zásahu hasiči zistili, že ide o požiar viac ako desať ohnísk pri trati medzi obcami Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Veľký Biel a Senec. Hasiči momentálne dohášajú ohniská v obci Bernolákovo. Pri požiari nebol zatiaľ nikto zranený.
Viac k témam: Bratislava - Senec, Ivanka pri Dunaji, požiar
Zdroj: Webnoviny.sk - Porast pri železničnej trati medzi obcami Senec a Ivanka pri Dunaji sa vznietil, zasahovali tam hasiči © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
V parlamente sú aj ľudia, ktorí by tam byť nemali, tvrdí MacháčkováNasledujúci článok
Slovensko podporí rekonštrukciu knižnice v Mexiku zničenú zemetrasením
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov
Odolnosť nie je o zatnutých zuboch, ale o pochopení samého seba. Buďte nepriestrelní
Brusel chce pri AI a cloude uprednostniť európske firmy pred zahraničnými