Sobota, 13. december 2025
Mimoriadne správy
- Kim Čong-un sa priznal, Severná Kórea pomáhala Rusku pri odmínovaní ukrajinského územia
- Trumpov vyslanec sa stretne so Zelenským a európskymi lídrami, budú diskutovať o mieri na Ukrajine
- Zelenskyj navštívil Kupiansk, nachádzal sa asi kilometer od ruských pozícií
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
Polícia zadržala a vyhostila dvoch Turkov, ktorí nelegálne prekročili hranicu Slovenska
BRATISLAVA/MICHALOVCE 15. februára (WebNoviny.sk) - Dvoch Turkov, ktorí nelegálne prekročili ukrajinsko-slovenskú hranicu, chytili policajti v katastri obce Ruská v okrese Michalovce.
Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa Riaditeľstva hraničnej a cudzineckej polície (RHCP) Sobrance Agnesa Kopernická, cudzincov pri neoprávnenom prekročení hraníc zaznamenali kamery.
Oboch predviedli na oddelenie, kde preverili ich totožnosť. Následne ich vyhostili a dostali trojročný zákaz vstupu na územie SR a ostatných členských štátov EÚ.
Viac k témam: cudzinci, Riaditeľstvo Hraničnej a cudzineckej polície (RHCP)
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia zadržala a vyhostila dvoch Turkov, ktorí nelegálne prekročili hranicu Slovenska © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
5 tipov na zlepšenie výkonu servera prostredníctvom monitorovania
Predseda parlamentu Raši zvolal mimoriadnu schôdzu k adresnej energopomoci
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí