Streda, 28. január 2026
Mimoriadne správy
- Generál Zmeko sa v Bruseli rozlúčil s funkciou, NATO diskutovalo o bezpečnosti Ukrajiny
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Polícia zadržala 24-ročného muža podozrivého z vraždy dôchodkyne vo Vranove nad Topľou
14.11.2023 (SITA.sk) - Bez známok života našli v pondelok 13. novembra v jednom z bytov vo Vranove nad Topľou 63-ročnú ženu. Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, nakoľko išlo o násilné úmrtie, krajský policajný vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy.
„Polícia miesto riadne zadokumentovala, boli vykonané všetky potrebné procesné úkony,“ uviedla Ligdayová.
Na základe získanej dôkaznej situácie polícia zadržala 24-ročného muža, ktorý je podozrivý zo spáchania uvedeného trestného činu.
Muža obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia. Zákon pri tomto zločine stanovuje pre páchateľa trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov. „Polícia na prípade intenzívne pracuje,“ dodala policajná hovorkyňa.
Viac k témam: Krimi, prešovská krajská policajná hovorkyňa, Vražda, Zadržanie
Zdroj: SITA.sk - Polícia zadržala 24-ročného muža podozrivého z vraždy dôchodkyne vo Vranove nad Topľou © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Láska, ktorá sa vracia v bielych šatách. Romantický úvod série Wedding Dreams
Odborári v Amazon Slovakia podali podnet na inšpektorát práce, dôvodom je prepustenie predsedu odborovej organizácie
Granty v tomto roku nemôže získať hocikto, podľa odborníka sú však na stole stovky miliónov eur