Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Polícia našla v bytovom dome v Bratislave dve telá bez známok života, ide o muža a ženu
6.7.2024 (SITA.sk) - V jednom z bytových domov na Mánesovom námestí v Bratislave našli dve telá bez známok života. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Silvia Šimková políciu k nálezu privolali v sobotu krátko po 11:00. Policajti na mieste zistili, že ide o muža a ženu.
„Na mieste sa vykonávajú procesné úkony, a preto nie je možné poskytnúť viac informácií," dodala Šimková.
Zdroj: SITA.sk - Polícia našla v bytovom dome v Bratislave dve telá bez známok života, ide o muža a ženu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve
Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO