Pondelok, 9. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Policajti chytili poriadne opitých cyklistov, Nikola bez prilby nafúkala takmer tri promile
21.8.2019 (Webnoviny.sk) - Opitých cyklistov, medzi nimi aj dve ženy, chytili policajti v Trenčianskom kraji. Takmer tri promile nafúkala iba 22-ročná Nikola, ktorú si hliadka v utorok všimla na ceste medzi Považskou Bystricou a Prečínom.
Nafúkala takmer tri promile
Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, cyklistka bez prilby jazdila zo strany na stranu.
Pri dychovej skúške jej namerali 2,63 a pri opakovanej až 2,85 promile alholu v dychu. Na Staromyjavskej ulici v Myjave zase kontrolovali 59-ročného bicyklistu. Ten mal 2,62 promile.
Hrozí im pokuta
Na frekventovanej ceste medzi obcami Brezolupy - Hradište spadla z bicykla 61-ročná Eva. Utrpela ľahké zranenia a zistili jej 1,63 promile.
Po Partizánskej ulici v Bánovciach nad Bebravou sa zase neisto pohyboval 58-ročný cyklista. Ten nafúkal 2,25 promile. Nezodpovedným cyklistom hrozí v správnom konaní pokuta až do 800 eur.
Viac k témam: cyklista, opitý vodič
Zdroj: Webnoviny.sk - Policajti chytili poriadne opitých cyklistov, Nikola bez prilby nafúkala takmer tri promile © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Na filmovom festivale v Bergame predstavia kolekciu krátkych animovaných filmov Viktora Kubala
Európa vlnou regulácií oslabuje firmy, Klub 500 volá po aktívnej ochrane slovenskej ekonomiky
Koniec bublinkových fólií či polystyrénových výplní. E-shopy budú musieť baliť tovar po novom