Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Pellegrini by chcel vo vláde lídrov politických strán, šetrilo by to čas pri schvaľovaní zákonov
30.10.2019 (Webnoviny.sk) - Ak by boli lídri politických strán súčasťou vládneho kabinetu, šetrilo by to čas. Povedal to premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) pred stredajším zasadnutím vlády. Podľa jeho názoru by v prípade schválenia legislatívy na vláde bol celý proces prakticky uzatvorený a nemusel by byť predmetom ďalšej diskusie v Národnej rade SR.
„Keby bol tu vo vláde jedným podpredsedom šéf jednej politickej strany, druhým podpredsedom ďalší, všetky veci, ktoré prejdú vládou, by sme mohli považovať za vybavené a šetrili by sme si čas, stres a rôzne prekáračky," povedal premiér.
Viac k témam: premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk - Pellegrini by chcel vo vláde lídrov politických strán, šetrilo by to čas pri schvaľovaní zákonov © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
Majiteľovi značky Zara sa darí napriek konkurencii zo strany predajcov lacnejšieho oblečenia
Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít