Utorok, 28. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Nemecký kancelár Merz potvrdil plánovanú návštevu Slovenska, informoval premiér Fico – VIDEO
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
Opitý vodič nezvládol riadenie, s Citroënom narazil do stromu
Webnoviny 2. október 2018 556
BRATISLAVA/KEŽMAROK 2. októbra (WebNoviny.sk) - Obvineniam z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky čelí 30-ročný Kežmarčan. Alkoholom posilnený šofér havaroval v nedeľu v obci Ľubica v Kežmarskom okrese.
[xml_related id="1288670" style="media" /]
Ako agentúru SITA informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, vodič na vozidle Citroën nezvládol riadenie počas odbočovania, prešiel do protismeru, vyšiel na chodník a narazil do stromu. Pri dychovej skúške mu namerali 2,42 promile.
Viac k témam: alkohol za volantom, nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Opitý vodič nezvládol riadenie, s Citroënom narazil do stromu © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Foto: Bez platenia ušiel z benzínky, pomôžte polícii nájsť podozrivého
Keď poslušná dáma stretne mrzutého polorka a preskočí iskra... Je to Zakázaná láska
Na pracovnom trhu pribúda cudzincov, ich integrácia však zaostáva a úskalia má aj nábor pracovníkov
Rytmus ide do temnoty, uzatvára seriál Bandita a vydáva soundtrackové EP Čerto – VIDEO, FOTO