Štvrtok, 23. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Od školy si oddýchnu deti v ďalších troch krajoch Slovenska
Webnoviny 25. február 2017 686
Jarné prázdniny sa končia žiakom v Bratislavskom, Nitrianskom a Trnavskom kraji.
BRATISLAVA 25. februára (WebNoviny.sk) - Školákom v Banskobystrickom, Žilinskom a Trenčianskom kraji sa v pondelok 27. februára začínajú jarné prázdniny. Žiaci základných aj stredných škôl si od školy oddýchnu celý týždeň. Do škôl sa opäť vrátia v pondelok 6. marca. Informovalo o tom ministerstvo školstva v Pedagogicko-organizačných pokynoch na školský rok 2016/2017.Naopak, prázdniny sa končia žiakom v Bratislavskom, Nitrianskom a Trnavskom kraji, ktorí po týždni voľna v pondelok 27. februára opäť zasadnú do lavíc. Ako poslední si užijú týždňové voľno žiaci z Košického a Prešovského kraja. Jarné prázdniny budú mať od pondelka 6. do piatka 10. marca.
Poslednými prázdninami pred dvojmesačným letným voľnom sú veľkonočné prázdniny. Tie budú tento rok od 13. do 18. apríla.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Fico: Ak regulačný úrad opätovne zle rozhodne, budem konaťNasledujúci článok
Baránek: Opozícia lídra nemá, požiadavka mať ho, je pomýlená
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Situácia ohľadom konkurencieschopnosti hospodárstva, vysokých cien energií a energetickej bezpečnosti zostáva podľa Eštoka kritická