Piatok, 24. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Obvinili opitú Janu, ktorá spôsobila tragickú nehodu
Webnoviny 14. september 2020 621
14.9.2020 (Webnoviny.sk) - Opitá 41-ročná vodička, ktorá začiatkom septembra spôsobila tragickú nehodu vo Vinohradoch nad Váhom, už čelí obvineniam. O život vtedy prišiel 43-ročný Miro z Dvorníkov.
Ako informovala trnavská krajská polícia, vodička VW Polo prešla do protismeru a zrazila sa so 43-ročným vodičom Octavie. Vodič Škody zomrel na mieste. Jana po nehode nafúkala 1,8 promile. Z minulosti sa nepoučila. Nielenže šoférovala opitá, bola aj v podmienke. Súd ju už raz odsúdil za jazdu pod vplyvom alkoholu.
Nezodpovedná vodička čelí obvineniu z prečinu usmrtenia s následkom smrti. Vzhľadom na okolnosti navrhol vyšetrovateľ, aby bola stíhaná väzobne. V prípade dokázania viny jej hrozí trest na 4 roky až 10 rokov.
Viac k témam: alkohol za volantom, dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Obvinili opitú Janu, ktorá spôsobila tragickú nehodu © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Muž a žena zaútočili v centre Bratislave na policajtovNasledujúci článok
SodaStream prichádza s novou službou: Bombičku vám dovezú až domov
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Situácia ohľadom konkurencieschopnosti hospodárstva, vysokých cien energií a energetickej bezpečnosti zostáva podľa Eštoka kritická