Sobota, 13. december 2025
Mimoriadne správy
- Kim Čong-un sa priznal, Severná Kórea pomáhala Rusku pri odmínovaní ukrajinského územia
- Trumpov vyslanec sa stretne so Zelenským a európskymi lídrami, budú diskutovať o mieri na Ukrajine
- Zelenskyj navštívil Kupiansk, nachádzal sa asi kilometer od ruských pozícií
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
19.9.2021 (Webnoviny.sk) - Vyšetrovateľka Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne obvinila 21-ročného muža, ktorý v piatok 17. septembra dobodal 17-ročné dievča.
Útočníka polícia obvinila z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu. Obvinený na Električnej ulici v Trenčíne najmenej trikrát bodol tínedžerku do chrbta.
Vyšetrovateľka zároveň podala podnet na podanie návrhu na väzobné stíhanie obvineného. Informovala o tom trenčianska krajská polícia vo svojom profile na sociálnej sieti.
Viac k témam: útok nožom
Zdroj: Webnoviny.sk - Obvinili muža, ktorý v Trenčíne dobodal 17-ročné dievča © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
5 tipov na zlepšenie výkonu servera prostredníctvom monitorovania
Predseda parlamentu Raši zvolal mimoriadnu schôdzu k adresnej energopomoci
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí