Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
Nedeľa na Slovensku má byť oblačná, meteorológovia očakávajú mrholenie aj dážď
22.12.2019 (Webnoviny.sk) - Oblačné až zamračené počasie s teplotami od piatich do desiatich stupňov Celzia, prechodne sa môže oblačnosť zmenšiť, či naopak môžete očakávať mrholenie a dážď, vo vysokých polohách sneženie.Teplota na horách vo výške 1 500 metrov sa bude pohybovať okolo 1 stupňa Celzia.
Fúkať bude slabý, dopoludnia na juhu stredného Slovenska a na východe miestami južný až juhozápadný vietor s rýchlosťou 2 až 7 metrov za sekundu (5 až 25 km/h).Vo vysokých polohách napadne do 2 centimetrov snehu, uvádza sa oficiálnej stránke SHMÚ.
Viac k témam: počasie
Zdroj: Webnoviny.sk - Nedeľa na Slovensku má byť oblačná, meteorológovia očakávajú mrholenie aj dážď © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ Sobota, 11:41 Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
Časť armády v Benine tvrdí, že zosadila prezidenta, jeho okruh to popiera