Utorok, 21. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
NAKA zadržala muža z Leopoldova, doma mal výbušniny a na internete opísal svoj smrtiaci plán
Webnoviny 20. jún 2023 615
20.6.2023 (SITA.sk) - Policajti Národnej kriminálnej agentúry zasahovali cez víkend v Leopoldove. Ako uvádza spravodajský portál Aktuality.sk, dôvodom bolo podozrenie z terorizmu. Policajti zadržali muža, u ktorého pri domovej prehliadke našli rôzne výbušniny aj komponenty na ich výrobu.
„O svojich plánoch na to, ako sa zabije a zoberie so sebou ďalších ľudí, písal na internetovom fóre,“ uviedol portál s tým, že muža obvinili z terorizmu a nedovoleného ozbrojovania.
„Muž experimentoval s výbušninami už v minulosti. Pred rokmi dokonca utrpel zranenie pri jednom pokuse," dodali Aktuality.sk.
Viac k témam: Krimi, Podpora terorizmu, Terorizmus, Výbušnina
Zdroj: SITA.sk - NAKA zadržala muža z Leopoldova, doma mal výbušniny a na internete opísal svoj smrtiaci plán © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Hamran: Nelegálni migranti na Slovensku za posledné dva roky nespáchali žiaden trestný čin (video)Nasledujúci článok
ENVI hra učí ľudí, ako lepšie triediť odpad
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Ruské rakety zasiahli Kyjev, po ukrajinských útokoch na Rusko sú hlásené ďalšie obete