Sobota, 6. jún 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (5. jún 2026): Svetový deň životného prostredia, nezvestné dievča, Pride a výbuch dronu
- Šéf slovenskej diplomacie Blanár zavítal na Ukrajinu, stretol sa so Sybihom – FOTO
- Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
- Zrážka vlaku s kamiónom si vyžiadala zásah hasičov, ohrozených bolo 26 cestujúcich – FOTO
- Moskva a Kyjev si vymenili po 185 vojnových zajatcov
Na protestoch pred parlamentom boli tajní americkí agenti, policajti vyvracajú ďalší hoax
Webnoviny 28. júl 2021 645
28.7.2021 (Webnoviny.sk) - Polícia vyvracia hoax o tom, že by boli počas minulotýždňových protestov pred Národnou radou SR medzi policajtmi tajní americkí agenti.
Reaguje tak na fotografiu, ktorá má údajne zobrazovať policajta s americkou vlajkou na šiltovke. Polícia o tom informuje vo svojom profile Hoaxy a podvody – Polícia SR na sociálnej sieti.
Fotografia v skutočnosti zachytáva emblém, ktorý sa na americkú vlajku podobá len červeno-bielymi pásikmi.
„Ak by ju aj mal, nie je to problém, keďže policajti zaradení do antikonfliktného tímu musia mať z výstroje oblečenú iba reflexnú vestu, zvyšok odevu môže byť civilný,“ uvádza polícia. Dodáva, že sú to práve členovia antikonfliktného tímu, ktorí sa efektívne starajú o pokojný priebeh podujatí.
Viac k témam: hoax, protest, tajne služby
Zdroj: Webnoviny.sk - Na protestoch pred parlamentom boli tajní americkí agenti, policajti vyvracajú ďalší hoax © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov
Odolnosť nie je o zatnutých zuboch, ale o pochopení samého seba. Buďte nepriestrelní