Streda, 29. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Samit Trojmoria bude o rok na Slovensku, potvrdil prezident Pellegrini – VIDEO
- Nemecký kancelár Merz potvrdil plánovanú návštevu Slovenska, informoval premiér Fico – VIDEO
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
Mužovi hrozí osem rokov za mrežami, s nelegálne držanou zbraňou ulovil daniela škvrnitého
Webnoviny 6. september 2019 675
6.9.2019 (Webnoviny.sk) - S nelegálne držanou zbraňou pytliačil 68-ročný cudzinec v poľovnom revíre v katastri obce Miezgovce v okrese Bánovce nad Bebravou. Talian žijúci v Bánovskom okrese ulovil daniela škvrnitého.
Ako agentúru SITA informoval trenčiansky policajný hovorca Pavol Kudlička, na lov nemal povolenie a nie je držiteľom európskeho zbrojeného preukazu.
Doma mal navyše ďalšie nelegálne držané zbrane a náboje. Vyšetrovateľ ho obvinil z nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami a z pytliactva. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na tri roky až osem rokov.
Viac k témam: nelegálne zbrane, poľovník
Zdroj: Webnoviny.sk - Mužovi hrozí osem rokov za mrežami, s nelegálne držanou zbraňou ulovil daniela škvrnitého © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Keď poslušná dáma stretne mrzutého polorka a preskočí iskra... Je to Zakázaná láska
Na pracovnom trhu pribúda cudzincov, ich integrácia však zaostáva a úskalia má aj nábor pracovníkov
Rytmus ide do temnoty, uzatvára seriál Bandita a vydáva soundtrackové EP Čerto – VIDEO, FOTO