Nedeľa, 14. jún 2026
Mimoriadne správy
- Viac ako polovica civilných obetí bola zapríčinená výbušnými zbraňami izraelskej armády
- Ruský postup na Ukrajine sa spomaľuje napriek intenzívnym útokom, tvrdia analytici
- Prezident Trump má osemdesiat rokov. Súčasťou oslavy budú zápasy UFC priamo v Bielom dome – FOTO
- Hormuzský prieliv sa má otvoriť pre všetkých. Trump odhlalil deň podpísania dohody medzi USA a Iránom
- Top foto dňa (13. jún 2026): Niesenské schody, 250. rokov Ameriky a bohoslužba pre domáce zvieratá
Muž zo Šumiaca nasľuboval ľuďom drevo a obral ich stovky eur
Webnoviny 12. september 2018 772
BRATISLAVA/BREZNO 12. septembra (WebNoviny.sk) - Obvineniam z podvodu čelí 59-ročný muž zo Šumiaca v okrese Brezno. Od konca mája do augusta podviedol sedem ľudí, ktorým ponúkal drevo na kúrenie.
Podvodník si nechal zaplatiť a potom neustále menil dátum dovozu. Záujemci z Vaľkovne, Závadky nad Hronom, Heľpy a Pohorelej sa ani po opakovaných výzvach dreva nedočkali.
Odporúčame:
Viera prepadla 84-ročnú starenku na jej dvore, z vrecka sa jej snažila ukradnúť peňaženku
Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, spôsobil im škodu takmer 2 900 eur a nie je vylúčené, že poškodených je viac.
Za tento zločin, ktorého sa dopustil závažnejším spôsobom konania na viacerých osobách, hrozí mužovi trest tri roky až 10 rokov. Obvinený je stíhaný vo väzbe.
Viac k témam: drevo, podvod
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž zo Šumiaca nasľuboval ľuďom drevo a obral ich stovky eur © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Putin vyhlásil, že ukrajinské dronové útoky majú rozdeliť ruskú spoločnosť
Umelá inteligencia môže v nesprávnych rukách zničiť finančný systém, varuje MMF
Ukrajina chce, aby Rusko naďalej horelo. Údajne požiada spojencov o ďalších 20 miliárd dolárov