Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
Muž vstúpil do koľajiska, rušňovodič nákladného vlaku zrážke nedokázal zabrániť
BRATISLAVA 23. septembra (WebNoviny.sk) - V sobotu v skorých ranných hodinách po zrážke s vlakom v blízkosti železničného priecestia v obci Veľký Biel (okres Senec) zahynul muž.
Odporúčame:
Aktualizované: Na ceste I/66 sa zrazil autobus s autom, zahynul mladý pár a dve deti
Ako ďalej agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Miháliková, podľa doterajších informácií rušňovodič nákladného vlaku smerujúceho z Bratislavy do Senca pri prechádzaní uvedeného úseku spozoroval osobu mužského pohlavia, ktorá vstúpila do koľajiska.
Rušňovodič zrážke vlaku s mužom nedokázal zabrániť aj napriek tomu, že použil výstražné znamenie a rýchlobrzdu. Muž pri zrážke utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. Okolnosti prípadu sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania a polícia už začala v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.
Viac k témam: muž, polícia, tragická dopravná nehoda, vlak
Zdroj: Webnoviny.sk - style="text-decoration: underline">Muž vstúpil do koľajiska, rušňovodič nákladného vlaku zrážke nedokázal zabrániť © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ Sobota, 11:41
Nehodu autobusu v Turecku neprežilo sedem ľudí Sobota, 14:24 Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
SNS nezaujímajú návrhy Sme rodina, tvrdí hovorkyňa. Analytik Baránek kritizuje postoj stranyNasledujúci článok
Muž zahynul po zrážke s nákladným vlakom pri obci Veľký Biel
Časť armády v Benine tvrdí, že zosadila prezidenta, jeho okruh to popiera