Piatok, 4. júl 2025
Oblačno  21,9 °C
Mimoriadne správy

Muž v Lietavskej Lúčke namieril zbraň na zamestnankyňu reštaurácie a stlačil spúšť, išlo o atrapu – FOTO

 Webnoviny  11. január 2025  144  
Muž v Lietavskej Lúčke namieril zbraň na zamestnankyňu reštaurácie a stlačil spúšť, išlo o atrapu – FOTO

11.1.2025 (SITA.sk) - Muž v Lietavskej Lúčke (okres Žilina) namieril zbraň na zamestnankyňu reštaurácie a stlačil spúšť. Policajti po jeho zadržaní zistili, že išlo o atrapu.

O prípade informuje Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Žiline s tým, že 31-ročný muž po vstupe do reštaurácie držal v pravej ruke krátku strelnú zbraň. Pristúpil k pultu, namieril zbraň na zamestnankyňu a stlačil spúšť.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Zbraň vydala mechanicky zvuk bez výstrelu, následne zbraň zložil k telu a povedal ,to bola srandaʻ, po tomto skutku z reštaurácie odišiel," uviedla polícia.

Policajti muža krátko po čine zadržali. Zistili, že išlo o plastovú atrapu zbrane. Zadržaný nafúkal 2,67 promile. „Poverený príslušník PZ vzniesol mužovi obvinenie za prečin výtržníctva a zároveň podal podnet na návrh na vzatie obvineného do väzby, ktorý sudca akceptoval," uzavrela polícia.

Viac k témam: Alkohol, Strelná zbraň
Zdroj: SITA.sk - Muž v Lietavskej Lúčke namieril zbraň na zamestnankyňu reštaurácie a stlačil spúšť, išlo o atrapu – FOTO © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vážime si vaše súkromie!x

Táto webová stránka používa technológie ako napr. cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť Vašu prácu s našou stránkou. Tento nástroj tiež používame s cieľom merania výsledkov alebo zosúladenia obsahu našej stránky. Keďže si vážime vaše súkromie, touto cestou by sme vás chceli požiadať o povolenie na využívanie týchto technológií.