Utorok, 28. júl 2026
Mimoriadne správy
- Zelenskyj mieri do Bieleho domu na rokovania s Trumpom, očakáva sa nová podpora Ukrajiny
- Oheň zničil i rodinný kemp pri Madride, mobilné domy sa v plameňoch doslova roztavili – FOTO
- Londýn posiela Kyjevu technológiu Stone Cloak, má ochrániť drony pred Ruskom
- Pri americkom konzuláte v kanadskom Toronte sa opäť strieľalo, nikto neutrpel zranenia
- Zomrel Milan Knížák, výrazná osobnosť českého umenia a bývalý riaditeľ Národnej galérie
Muž sa vyhrážal mladíkovi, že ho zabije a pod krkom mu držal nôž. Už čelí obvineniu
Webnoviny 13. január 2022 636
13.1.2022 (Webnoviny.sk) - Obvineniu z prečinu nebezpečného vyhrážania čelí 43-ročný muž z obce Hniezdne (okr. Stará Ľubovňa). Vo svojom dome v utorok 11. februára v skorých ranných hodinách fyzicky napadol v obývacej izbe 24-ročného muža z Lomničky.
Ako v štvrtok informovala hovorkyňa prešovskej krajskej polície, udrel ho do tváre, pričom ho zranil. Zároveň sa mu vyhrážal, že ho podreže. Keď agresívny muž odišiel do kuchyne pre nôž, mladík sa zľakol a snažil sa utiecť z domu preč. Pri vchodových dverách ho domáci pán chytil za rameno a pritlačil mu nôž ku krku. Opätovne sa mladému mužovi vyhrážal podrezaním.
Krátko po tomto vyčíňaní policajná hliadka muža zadržala a umiestnila do cely policajného zaistenia.
Viac k témam: vyhrážanie nožom, Vyhrážanie zabitím
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž sa vyhrážal mladíkovi, že ho zabije a pod krkom mu držal nôž. Už čelí obvineniu © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Lesný požiar v Škótsku si vyžiadal evakuácie. Situácia zostáva kritická
Lesné požiare pustošia Francúzsko aj Španielsko, evakuovali už viac než 250-tisíc ľudí – FOTO
Starostka Rotterdamu prekonala strach z výšok. Po vyššej volebnej účasti zlanila z ikonickej veže