Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Most na diaľnici D1 zahalil hustý dym, Juraj pod ním podpálil vrecia s pilinami a pneumatikami
BRATISLAVA/BYTČA 13. novembra (WebNoviny.sk) – Diaľnicu D1 v časti Predmier v okrese Bytča zahalil minulý štvrtok hustý dym. Horelo pod diaľničným mostom. Tento požiar má na svedomí 35-ročný Juraj z Bytče.
Ako agentúru SITA informovala žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová, Bytčan podpálil odložené vrecia s pilinami a pneumatikami, pri požiari došlo k poškodeniu spodnej časti mosta.
Predbežné škody vyčíslili na 10-tisíc eur. Juraja obvinili z poškodzovania cudzej veci, stíhaný je vo väzbe.
Viac k témam: podpaľač
Zdroj: Webnoviny.sk - Most na diaľnici D1 zahalil hustý dym, Juraj pod ním podpálil vrecia s pilinami a pneumatikami © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov
Slovensko môže stratiť miliardy eur na rozvoj východu, vláda podľa SaS pre ľudí nič nerobí – VIDEO