Piatok, 12. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
Moniku Beňovú rozladila šíriaca sa informácia o jej budúcej kandidatúre na prezidentku SR. Takúto ambíciu nemám, odkázala
9.5.2022 (Webnoviny.sk) - Europoslankyňa Monika Beňová (Smer-SD/S/D) neplánuje v roku 2024 kandidovať na funkciu prezidentky. Informovala o tom na sociálnej sieti.
„Nikdy, ani v minulosti a ani teraz, sme o takejto možnosti v Smere-SD nehovorili a ani som takúto ambíciu kolegom a kolegyniam nikdy nespomínala. A nikdy som takýto návrh od nikoho nedostala. A to platí aj pre voľby v roku 2024. Bez ohľadu proti komu. Tak, ako v ostatných prezidentských voľbách, keď som podporovala a volila Maroša Šefčoviča, aj v tých najbližších budem podporovať a voliť kandidáta strany," ozrejmila Beňová.
Europoslankyňa verí, že je to dostatočne jednoznačné a jasné na to, aby sa takýto výmysel prestal objavovať v diskusiách a podsúvať verejnosti.
Viac k témam: Dezinformácia, Prezidentské voľby
Zdroj: Webnoviny.sk - Moniku Beňovú rozladila šíriaca sa informácia o jej budúcej kandidatúre na prezidentku SR. Takúto ambíciu nemám, odkázala © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Prečo je monitorovanie serverov kľúčové pre modernú správu IT infraštruktúry
5 tipov na zlepšenie výkonu servera prostredníctvom monitorovania
Predseda parlamentu Raši zvolal mimoriadnu schôdzu k adresnej energopomoci