Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Ministerstvo cestovného ruchu a športu mení štátnych tajomníkov a generálneho tajomníka
5.3.2025 (SITA.sk) - Vláda v stredu schválila návrh odvolanie Jána Krišandu z funkcie štátneho tajomníka Ministerstva cestovného ruchu a športu SR (MCRŠ). Nahradí ho Ivana Šufliarska Libiaková.
Ďalšou zmenou je návrh na odvolanie Mareka Harbuľáka z funkcie štátneho tajomníka MCRŠ dňom 5. marca 2025. Nahradí ho Martin Krnáč dňom 6. marca 2025.
Vláda schválila aj návrh na odvolanie Pavla Sýkorčina z funkcie generálneho tajomníka služobného úradu MCRŠ a vymenovanie Júliusa Erneka do funkcie generálneho tajomníka služobného úradu.
Viac k témam: Ficova vláda 2023 - 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), nové vedenie, štátny tajomník ministerstva cestovného ruchu a športu
Zdroj: SITA.sk - Ministerstvo cestovného ruchu a športu mení štátnych tajomníkov a generálneho tajomníka © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov
Slovensko môže stratiť miliardy eur na rozvoj východu, vláda podľa SaS pre ľudí nič nerobí – VIDEO