Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
Minister Taraba nevidí problém v Dankovom konaní po nehode a ak pochybil, tak dostane pokutu (video)
12.1.2024 (SITA.sk) - Minister životného prostredia, nominant strany SNS Tomáš Taraba nevidí problém v konaní podpredsedu parlamentu Andreja Danka (SNS) po nočnej autonehode v bratislavskej Dúbravke.
„Ak tam nebola žiadna kolízia s autom alebo s nejakým chodcom. Pokiaľ viem, on to hneď nahlásil na poisťovňu. Takže to nie je o tom, že by sa k tomu neprihlásil. Keď pochybil, tak dostane pokutu. Určite nerobil to, že sa išiel schovať, aby na to nikto nedošiel. Riadne to nahlásil, vďaka čomu to aj všetci vedia,“ povedal na piatkovej tlačovej besede minister Taraba.
Viac k témam: Dopravná nehoda, Minister životného prostredia SR, Predseda Slovenskej národnej strany (SNS)
Zdroj: SITA.sk - Minister Taraba nevidí problém v Dankovom konaní po nehode a ak pochybil, tak dostane pokutu (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk