Pondelok, 27. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Nemecký kancelár Merz potvrdil plánovanú návštevu Slovenska, informoval premiér Fico – VIDEO
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
Minister obrany Jaroslav Naď sa nakazil koronavírusom, potvrdil PCR test
Webnoviny 18. december 2020 490
18.12.2020 (Webnoviny.sk) - Minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) mal pozitívny PCR test na koronavírus. Informoval o tom vo svojom profile na sociálnej sieti.
„Tak práve som sa dozvedel, že dnešný PCR test preukázal moju pozitivitu. Od rána som sa necítil dobre, mám vysokú teplotu, bolesť hlavy a celého tela. Čuch aj chuť zatiaľ mám. Teraz treba zabojovať. Predstavoval som si krajšie Vianoce, ale treba zostať zodpovedný. Dávajte si, prosím, na seba pozor, ostaňte doma, keď môžete, a buďte zdraví," vyzval šéf rezortu obrany.
Viac k témam: COVID-19, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk - Minister obrany Jaroslav Naď sa nakazil koronavírusom, potvrdil PCR test © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Nemecký kancelár Merz potvrdil plánovanú návštevu Slovenska, informoval premiér Fico – VIDEO
Zástupcovia samospráv vyzývajú na úpravu ústavného zákona o rozpočtovej zodpovednosti, súčasný stav považujú za neudržateľný – VIDEO
Do Milujem Slovensko mieria influenceri. Diváci zistia, ako dobre poznajú slovenskú kultúru aj tradície