Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
Meteorológovia vydali výstrahu pred silným vetrom v okresoch na severe Slovenska
3.10.2020 (Webnoviny.sk) - Meteorológovia vydali výstrahu druhého stupňa pred vetrom pre okresy Tvrdošín, Liptovský Mikuláš a Poprad. Vydané výstrahy platia do nedele do 12:00. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) o tom informuje na svojom webe.
V horských oblastiach okresov Tvrdošín, Liptovský Mikuláš a Poprad môže vietor dosiahnuť v nárazoch až 145 km/h. Nárazy vetra na zvyšnom území môžu miestami dosahovať rýchlosť 85 a na horách až 135 km/h. Prvý stupeň výstrah meteorológovia vydali pre takmer celé územie Slovenska.
Viac k témam: vietor, výstrahy
Zdroj: Webnoviny.sk - Meteorológovia vydali výstrahu pred silným vetrom v okresoch na severe Slovenska © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ Sobota, 11:41
Nehodu autobusu v Turecku neprežilo sedem ľudí Sobota, 14:24 Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Časť armády v Benine tvrdí, že zosadila prezidenta, jeho okruh to popiera