Sobota, 25. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Nemecký kancelár Merz potvrdil plánovanú návštevu Slovenska, informoval premiér Fico – VIDEO
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
Matúš po hádke dobodal 43-ročného bezdomovca, hrozí mu 20 rokov väzenia
Webnoviny 19. apríl 2018 538
BRATISLAVA 19. apríla (WebNoviny.sk) - Obvineniam z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu čelí 26-ročný Matúš z Kežmarku. Podľa polície v utorok v noci na Ivanskej ceste v Bratislave po predchádzajúcej hádke dobodal 43-ročného bezdomovca.
Odporúčame:
Polícia zatkla ženu, ktorá sťala hlavu svojmu synovi kuchynským nožom
Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, útočník ho viackrát bodol do hrudníka a brucha, z miesta odišiel, o pár hodín sa vrátil a ťažko zranenému mužovi privolal pomoc. Záchranári ho previezli do nemocnice.
Kežmarčan je v policajnej cele, vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho vzatie do väzby. Hrozí mu trest na pätnásť až dvadsať rokov. Prípad polícia vyšetruje, bližšie informácie v súčasnosti nie je možné poskytnúť, nakoľko by to mohlo zmariť alebo sťažiť objasnenie a vyšetrenie veci, dodala Mihalíková.
Viac k témam: krimi, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk - Matúš po hádke dobodal 43-ročného bezdomovca, hrozí mu 20 rokov väzenia © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Čo všetko sa dá študovať na FEI? Verte, že budete prekvapení!Nasledujúci článok
Nemecko je podľa Danka kľúčovým hospodárskym partnerom krajín V4
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Situácia ohľadom konkurencieschopnosti hospodárstva, vysokých cien energií a energetickej bezpečnosti zostáva podľa Eštoka kritická
Pracovných ponúk je čoraz menej, aktivita uchádzačov však láme rekordy