Nedeľa, 14. december 2025
Mimoriadne správy
- Ukrajina obvinila Rusko z útoku dronom na tureckú nákladnú loď prevážajúcu slnečnicový olej
- Lukašenko prepustil viac ako 100 politických väzňov vrátane nositeľa Nobelovej ceny Alesa Biaľackého
- Dvaja ľudia v Saratove zahynuli pri ukrajinskom útoku dronmi, Rusi odpovedali Kinžalmi
- Nemecko pošle skupinu vojakov do Poľska, obavy z ruských hrozieb narastajú
- Tisíce Rumunov protestovalo proti korupcii v justícii, nepokoj vyvolala investigatívna reportáž
Matovič považuje Čaputovú za falošnú a zákernú ženu, Slovensko by si malo hľadať lepšieho prezidenta
4.5.2022 (Webnoviny.sk) - Minister financií a líder hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič by už druhýkrát nepodporil Zuzanu Čaputovú ako kandidátku na funkciu prezidentky.
Povedal to po stredajšom rokovaní vlády s tým, že ju považuje za „falošnú a zákernú ženu". „Myslím si, že Slovensko by malo hľadať lepšieho kandidáta," dodal.
Viac k témam: Minister financií SR, Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Prezidentka SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Matovič považuje Čaputovú za falošnú a zákernú ženu, Slovensko by si malo hľadať lepšieho prezidenta © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Advokátska kancelária RUŽIČKA AND PARTNERS má nového partnera
5 tipov na zlepšenie výkonu servera prostredníctvom monitorovania
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí
Atómové návyky: Workbook. Praktický návod, ktorý mení život po malých krokoch