Štvrtok, 29. január 2026
Mimoriadne správy
- Generál Zmeko sa v Bruseli rozlúčil s funkciou, NATO diskutovalo o bezpečnosti Ukrajiny
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Matovič: Hmotná zodpovednosť by sa mohla týkať aj ľudí, ktorí žijú v jednej domácnosti s politikom
20.9.2020 (Webnoviny.sk) - Predsedovi vlády SR Igorovi Matovičovi by neprekážalo, ak by sa legislatíva o hmotnej zodpovednosti politikov týkala aj ľudí, ktorí s politikom žijú v jednej domácnosti. Uviedol to Matovič v relácií TA3 V politike.
Podľa Matoviča však ide o veľmi citlivú tému a o tom, koho presne sa bude legislatíva týkať, sa bude musieť rozhodnúť v koalícií. Premiér tiež potvrdil, že by mohla byť predstavená na jeseň. Vláda sa k tomu zaviazala v programovom vyhlásení vlády.
Viac k témam: hmotná zodpovednosť, premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk - Matovič: Hmotná zodpovednosť by sa mohla týkať aj ľudí, ktorí žijú v jednej domácnosti s politikom © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Láska, ktorá sa vracia v bielych šatách. Romantický úvod série Wedding Dreams
Odborári v Amazon Slovakia podali podnet na inšpektorát práce, dôvodom je prepustenie predsedu odborovej organizácie
Ministerstvo investícií podpísalo zmluvy za takmer 18 miliónov eur, podporené budú projekty v regiónoch