Pondelok, 9. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Matovič by mal ostať ministrom financií a vláda by mala držať pokope. Musíme riešiť dôležitejšie veci, vyhlásil Heger
1.10.2022 (Webnoviny.sk) - Odvolávanie Igora Matoviča (OĽANO) by podľa predsedu vlády SR Eduarda Hegera (OĽANO) vôbec nemalo byť. V politickej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy sa premiér vyjadril, že by vláda mala zostať spolu, ukázať súdržnosť a hlavne, mala by riešiť dôležitejšie veci, ako je vyriešenie energetickej krízy. Nie je čas na odvolávanie Matoviča.
Na vyjadrenie Igora Matoviča, že novinári sú progresívni fašisti, premiér Heger jednoznačne povedal že novinári sú strážcovia demokracie a musia byť slobodní a zodpovední a my musíme chrániť slobodu novinárov.
Viac k témam: energetická kríza, Odvolávanie Matoviča
Zdroj: Webnoviny.sk - Matovič by mal ostať ministrom financií a vláda by mala držať pokope. Musíme riešiť dôležitejšie veci, vyhlásil Heger © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Na filmovom festivale v Bergame predstavia kolekciu krátkych animovaných filmov Viktora Kubala
Európa vlnou regulácií oslabuje firmy, Klub 500 volá po aktívnej ochrane slovenskej ekonomiky
Koniec bublinkových fólií či polystyrénových výplní. E-shopy budú musieť baliť tovar po novom