Štvrtok, 22. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
Maroš po hádke začal dôchodcu udierať a opakovane kopať, muž zraneniam podľahol
BRATISLAVA 15. novembra (WebNoviny.sk) - Polícia zo zabitia obvinila 29-ročného Maroša z Košíc. Podľa doterajšieho vyšetrovania v stredu krátko po polnoci v rodinnom dome v obci Seňa v okrese Košice-okolie po hádke fyzicky napadol 67-ročného dôchodcu zo Sene.
Opakovane ho udieral i kopal. Dôchodca po fyzickom útoku utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Polícia zadržala podozrivého muža na mieste činu. Obvineného muža umiestnili do cely policajného zaistenia.
„Obvinenému mužovi hrozí trest na deväť až dvanásť rokov,“ informovala agentúru SITA košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová.
Viac k témam: dôchodca, Polícia SR, útok, zabitie
Zdroj: Webnoviny.sk - Maroš po hádke začal dôchodcu udierať a opakovane kopať, muž zraneniam podľahol © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
Stretnutie Fica s Trumpom zapadá do politiky na štyri svetové strany, tvrdí šéf obchodnej komory
Bolo by to veľmi nerozumné, varoval európske krajiny pred odvetnými clami minister financií USA