Štvrtok, 23. júl 2026
Mimoriadne správy
- Útok nožom v Nemecku neprežil zamestnanec banky, páchateľa po rukojemníckej dráme zadržali
- Odvolaný ukrajinský minister obrany odmietol Zelenského ponuky, žiada návrat do funkcie
- Trump pohrozil Iránu tvrdou vojenskou odvetou za ďalšie útoky Húsíov na lode
- Zlatník zastrelil dvoch lupičov a skončil vo väzení. Prípad zjednotil taliansku krajnú pravicu
- Top foto dňa (23. júl 2026): Počasie vo svete, skládka v pásme Gazy a predpremiéra Comic-Con International
Kombajn pritlačil muža o múr, leteckí záchranári bojovali v Šali o jeho život
Webnoviny 12. september 2018 657
BRATISLAVA 12. septembra (WebNoviny.sk) - Posádka leteckých záchranárov z Nitry letela v stredu popoludní do obce Kráľová nad Váhom v okrese Šaľa na pomoc 42-ročnému mužovi, ktorého kombajn pritlačil o múr.
Ako ďalej agentúru SITA informovala hovorkyňa spoločnosti AIR – TRANSPORT EUROPE Zuzana Hopjaková, muž utrpel ťažký úraz hlavy a hrudníka.
Odporúčame:
Leteckí záchranári ratovali horolezcov, ktorí uviazli v stene Veľkej Vidlovej veže
"Záchranársky vrtuľník pristál na miestnom futbalovom ihrisku, kam pacienta previezla rýchla lekárska pomoc. Zdravotný stav pacienta sa natoľko zhoršil, že záchranári museli u neho začať resuscitáciu. Aj napriek veľkej snahe sa základné životné funkcie muža nepodarilo obnoviť a lekárka leteckých záchranárov musela na mieste konštatovať smrť," uviedla Hopjaková.
Viac k témam: leteckí záchranári
Zdroj: Webnoviny.sk - Kombajn pritlačil muža o múr, leteckí záchranári bojovali v Šali o jeho život © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ako predísť pľuzgierom a odreninám pri dlhých behoch
Maďarské jazero vysychá, turisti miznú. Vedci varujú pred klimatickou krízou aj zlým hospodárením s vodou
Top foto dňa (20. júl 2026): Oslavy vížazstva MS vo futbale a počasie vo svete