Piatok, 24. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Kollár kandiduje na post primátora Hlohovca už tretíkrát, tentoraz za stranu SPOLU
Webnoviny 25. august 2022 475
25.8.2022 (Webnoviny.sk) - Primátor Hlohovca a predseda strany SPOLU Miroslav Kollár odovzdal mestskej volebnej komisii dokumenty potrebné pre kandidatúru na post primátora v blížiacich sa jesenných komunálnych voľbách.
Do volieb pôjde ako kandidát politickej strany SPOLU – občianska demokracia. Strana o tom informovala v tlačovej správe.
Skúsenosti a profesionalita
„Po tretíkrát sa idem uchádzať o dôveru Hlohovčaniek a Hlohovčanov. Ťažká ekonomická, sociálna, ale aj energetická situácia si bude vyžadovať znalosti, skúsenosť a profesionalitu. Som pripravený aj v týchto zložitých časoch a ohrozeniach ďalej odovzdávať všetko, čo som sa za tie roky naučil, pre udržanie všetkého dobrého, čo sa nám za tých osem rokov spoločne podarilo a ďalej sa starať aj o rozvoj a napredovanie Hlohovca,“ uviedol Kollár.
Kandidátku predstaví čoskoro
Tím ľudí, ktorý bude tvoriť kandidátku SPOLU pre Hlohovec chce predstaviť v priebehu budúceho týždňa. Podľa Kollára bude zložený zo šikovných ľudí, ktorí už pre Hlohovec a jeho obyvateľov veľa urobili.
„Je to tím mladých, skúsenejších, ale aj seniorov, šikovných žien aj mužov, súčasných aj bývalých poslancov, ale aj nových tvárí, ktoré majú chuť a najmä odvahu vstúpiť do verejného priestoru,“ dodal Miroslav Kollár. Prvýkrát sa stal primátorom Hlohovca v roku 2014, o štyri roky neskôr zvíťazil opäť.
Zatiaľ jediným známym protikandidátom Miroslava Kollára je mestský poslanec Ivan Baranovič. Ten pred štyrmi rokmi skončil vo voľbách primátora Hlohovca na treťom mieste.
Viac k témam: Kandidát na primátora, Komunálne voľby
Zdroj: Webnoviny.sk - Kollár kandiduje na post primátora Hlohovca už tretíkrát, tentoraz za stranu SPOLU © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
DKV Mobility rozširuje európsku sieť o nabíjačky spoločnosti EnerMiaNasledujúci článok
V rieke Tisa sa našlo telo 20-ročného mladíka (foto)
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Situácia ohľadom konkurencieschopnosti hospodárstva, vysokých cien energií a energetickej bezpečnosti zostáva podľa Eštoka kritická