Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Koaliční poslanci dali výboru preveriť, prečo Fico vo svojom daňovom priznaní neuviedol zlaté mince
Webnoviny 28. október 2021 571
28.10.2021 (Webnoviny.sk) - Koaliční poslanci Ján Benčík (Za ľudí) a Radovan Kazda (klub SaS) dali Výboru NR SR pre nezlučiteľnosť funkcií preveriť, prečo predseda strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico neuviedol vo svojom majetkovom priznaní za rok 2020, že je držiteľom zlatých mincí. Vo svojom profile na sociálnej sieti o tom informoval poslanec Ondrej Dostál (klub SaS).
Podľa medializovaných informácií mali Ficovi z budovy centrály Smeru-SD ukradnúť okrem zlatých mincí aj hotovosť 50-tisíc eur. Líder Smeru-SD sa v tejto veci neobrátil na políciu. Trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania trestného činu krádeže namiesto neho podal samotný Dostál a europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.
Viac k témam: Predseda strany Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk - Koaliční poslanci dali výboru preveriť, prečo Fico vo svojom daňovom priznaní neuviedol zlaté mince © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Začal sa proces s takáčovcami, k šestnástim obžalovaným pribudol aj advokátNasledujúci článok
Plasty sú čoraz viac out. Pri pive od Prazdroja čoskoro zmiznú úplne
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Ruské rakety zasiahli Kyjev, po ukrajinských útokoch na Rusko sú hlásené ďalšie obete