Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Keby bol Matovič autorom Demokratov, mali by iný názov, logo a niektorí ľudia by rozhodne neboli členmi (video)
9.3.2023 (SITA.sk) - Som demokrat, ale nie som autorom Demokratov, povedal vo štvrtok na tlačovej besede líder hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič. Dodal, že ak by bol, mali by iný názov, iné logo, a tiež by ich členmi boli iní ľudia.
Uviedol, že rozhodne by tam neboli poverení ministri Rastislav Káčer a Karel Hirman, či poslanec parlamentu Miroslav Kollár. Matovič však pripustil, že prišiel s ideou, aby sa poverený premiér Eduard Heger vydal vlastnou cestou.
Agentúra SITA bude správu aktualizovať.
Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO)
Zdroj: SITA.sk - Keby bol Matovič autorom Demokratov, mali by iný názov, logo a niektorí ľudia by rozhodne neboli členmi (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov
Slovensko môže stratiť miliardy eur na rozvoj východu, vláda podľa SaS pre ľudí nič nerobí – VIDEO