Sobota, 13. december 2025
Mimoriadne správy
- Tisíce Rumunov protestovalo proti korupcii v justícii, nepokoj vyvolala investigatívna reportáž
- Kim Čong-un sa priznal, Severná Kórea pomáhala Rusku pri odmínovaní ukrajinského územia
- Trumpov vyslanec sa stretne so Zelenským a európskymi lídrami, budú diskutovať o mieri na Ukrajine
- Zelenskyj navštívil Kupiansk, nachádzal sa asi kilometer od ruských pozícií
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
KDH preferuje čo najskorší termín volieb, nekonečné spory podľa Majerského len traumatizujú spoločnosť
30.1.2023 (Webnoviny.sk) - Nekonečné spory o termíne predčasných volieb len traumatizujú už aj tak dosť rozdelenú spoločnosť. Uviedol to predseda Kresťanskodemokratického hnutia Milan Majerský. Vyhlásil, že v KDH preferujú čo najskorší termín volieb.
KDH súčasne vyzýva poslancov parlamentu, aby sa dohodli a neponúkali občanom ďalšiu zbytočnú drámu. V tlačovej správe o tom informovala strana KDH.
Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023
Zdroj: Webnoviny.sk - KDH preferuje čo najskorší termín volieb, nekonečné spory podľa Majerského len traumatizujú spoločnosť © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
5 tipov na zlepšenie výkonu servera prostredníctvom monitorovania
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí
Predseda parlamentu Raši zvolal mimoriadnu schôdzu k adresnej energopomoci