Štvrtok, 23. júl 2026
Mimoriadne správy
- Pri Moskve sa zrútila najmodernejšia ruská stíhačka Su-57, pilot sa katapultoval
- Útok nožom v Nemecku neprežil zamestnanec banky, páchateľa po rukojemníckej dráme zadržali
- Odvolaný ukrajinský minister obrany odmietol Zelenského ponuky, žiada návrat do funkcie
- Trump pohrozil Iránu tvrdou vojenskou odvetou za ďalšie útoky Húsíov na lode
- Zlatník zastrelil dvoch lupičov a skončil vo väzení. Prípad zjednotil taliansku krajnú pravicu
KDH po rezignácii Druckera hovorí o predčasných voľbách ako najlepšom riešení pre Slovensko
Webnoviny 16. apríl 2018 678
BRATISLAVA 16. apríla (WebNoviny.sk) - "Keď je policajná klika silnejšia ako štát, tak odstúpi minister a nie ten, koho on menuje a odvoláva. Stále tvrdíme, že najlepším riešením pre Slovensko sú predčasné voľby," uvádza sa k stanovisku KDH k rezignácii ministra vnútra. Agentúru SITA o tom informoval hovorca hnutia Stano Župa.
Odporúčame:
Online: Minister Drucker oznámil, že neodvolá Gašpara a podá demisiu
Minister vnútra Tomáš Drucker sa rozhodol podať demisiu do rúk prezidenta Andreja Kisku. Ako povedal, nechce ešte viac polarizovať spoločnosť v otázke odvolania či neodvolania policajného prezidenta Tibora Gašpara. V pozícii ministra vnútra sa podľa jeho slov tiež necítil autenticky.
Viac k témam: KDH Kresťanskodemokratické hnutie, ministerstvo vnútra SR, Tibor Gašpar, Tomáš Drucker
Zdroj: Webnoviny.sk - KDH po rezignácii Druckera hovorí o predčasných voľbách ako najlepšom riešení pre Slovensko © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Odchod Druckera podľa Remišovej situáciu neupokojí, nedôvera ku Gašparovi bude narastaťNasledujúci článok
Online: Minister Drucker oznámil, že neodvolá Gašpara a podá demisiu
Ako predísť pľuzgierom a odreninám pri dlhých behoch
Maďarské jazero vysychá, turisti miznú. Vedci varujú pred klimatickou krízou aj zlým hospodárením s vodou
Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru