Streda, 28. január 2026
Mimoriadne správy
- Generál Zmeko sa v Bruseli rozlúčil s funkciou, NATO diskutovalo o bezpečnosti Ukrajiny
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Kažimír je opäť obvinený. Ide o ten istý skutok, pre ktorý jeho stíhanie zrušil Žilinka
24.11.2022 (Webnoviny.sk) - Národná kriminálna agentúra (NAKA) znovu obvinila guvernéra Národnej banky Slovenska (NBS) a exministra financií Petra Kažimíra z korupcie. Informuje o tom na svojom webe Denník N.
Zároveň pripomína, že ide o ten istý skutok, pre ktorý jeho stíhanie zrušil generálny prokurátor Maroš Žilinka podľa paragrafu 363.
Viac k témam: Guvernér Národnej banky Slovenska (NBS), Korupcia, Obvinenie, Paragraf 363 Trestného poriadku
Zdroj: Webnoviny.sk - Kažimír je opäť obvinený. Ide o ten istý skutok, pre ktorý jeho stíhanie zrušil Žilinka © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Láska, ktorá sa vracia v bielych šatách. Romantický úvod série Wedding Dreams
Odborári v Amazon Slovakia podali podnet na inšpektorát práce, dôvodom je prepustenie predsedu odborovej organizácie
Granty v tomto roku nemôže získať hocikto, podľa odborníka sú však na stole stovky miliónov eur